API Delevan Inc. SP1210R-183J
SP1210R-183J
Part No.:
SP1210R-183J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-183J.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 322MA 2 OHM SMD