API Delevan Inc. SP1210R-223J
SP1210R-223J
Part No.:
SP1210R-223J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-223J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 306MA 2.2 OHM SMD