API Delevan Inc. SP1210R-223K
SP1210R-223K
Part No.:
SP1210R-223K
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
SP1210R-223K.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 306MA 2.2 OHM SMD