API Delevan Inc. SP1210R-273J
SP1210R-273J
Part No.:
SP1210R-273J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-273J.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 291MA 2.5 OHM SMD