API Delevan Inc. SP1210R-273K
SP1210R-273K
Part No.:
SP1210R-273K
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
SP1210R-273K.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 291MA 2.5 OHM SMD