API Delevan Inc. SP1210R-393J
SP1210R-393J
Part No.:
SP1210R-393J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-393J.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 212MA 4.6 OHM SMD