API Delevan Inc. SP1210R-473J
SP1210R-473J
Part No.:
SP1210R-473J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-473J.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 203MA 5 OHM SMD