API Delevan Inc. SP1210R-563J
SP1210R-563J
Part No.:
SP1210R-563J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-563J.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 194MA 5.5 OHM SMD