API Delevan Inc. SP1210R-563K
SP1210R-563K
Part No.:
SP1210R-563K
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
SP1210R-563K.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 194MA 5.5 OHM SMD