API Delevan Inc. SP1210R-683J
SP1210R-683J
Part No.:
SP1210R-683J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-683J.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 185MA 6.1 OHM SMD