API Delevan Inc. SP1210R-683K
SP1210R-683K
Part No.:
SP1210R-683K
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
SP1210R-683K.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 185MA 6.1 OHM SMD