API Delevan Inc. SP1210R-823J
SP1210R-823J
Part No.:
SP1210R-823J
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1210R-823J.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 162MA 7.9 OHM SMD