API Delevan Inc. SP1210R-823K
SP1210R-823K
Part No.:
SP1210R-823K
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
SP1210R-823K.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 162MA 7.9 OHM SMD