API Delevan Inc. SP1812-102K
SP1812-102K
Part No.:
SP1812-102K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1812-102K.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD