API Delevan Inc. SP1812R-102K
SP1812R-102K
Part No.:
SP1812R-102K
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
SP1812R-102K.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD