API Delevan Inc. SP1812R-184K
SP1812R-184K
Part No.:
SP1812R-184K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
SP1812R-184K.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 172MA 6.7OHM SMD