API Delevan Inc. SP1812R-273K
SP1812R-273K
Part No.:
SP1812R-273K
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
SP1812R-273K.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 430MA 1 OHM SMD