API Delevan Inc. SP1812R-333K
SP1812R-333K
Part No.:
SP1812R-333K
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
SP1812R-333K.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 408MA 1.2 OHM SMD