API Delevan Inc. SP1812R-392K
SP1812R-392K
Part No.:
SP1812R-392K
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
SP1812R-392K.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 1A 200 MOHM SMD