API Delevan Inc. SP1812R-393K
SP1812R-393K
Part No.:
SP1812R-393K
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
SP1812R-393K.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD