API Delevan Inc. SP1812R-823G
SP1812R-823G
Part No.:
SP1812R-823G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SP1812R-823G.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 262MA 2.9 OHM SMD