API Delevan Inc. SPD42R-122M
SPD42R-122M
Part No.:
SPD42R-122M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SPD42R-122M.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 1.8A 19 MOHM SMD