API Delevan Inc. SPD74R-122M
SPD74R-122M
Part No.:
SPD74R-122M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SPD74R-122M.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 4.4A 25 MOHM SMD