API Delevan Inc. SPD74R-123M
SPD74R-123M
Part No.:
SPD74R-123M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SPD74R-123M.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 2.8A 38 MOHM SMD