Amgis, LLC SWS-3.00-110
SWS-3.00-110
Part No.:
SWS-3.00-110
Manufacturer:
Amgis, LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SWS-3.00-110.pdf
Description:
FIXED IND 110UH 3A 90 MOHM SMD